Muž si prý vzal zapomenutý batoh, poškozený přišel o 25 tisíc korun

Pátek, 21.4.2017

Policisté územního odboru Olomouc se obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc při ztotožnění neznámého muže, podezřelého z krádeže. Dotyčný si měl 1. dubna v odpoledních hodinách na předzahrádce restaurace v ulici Kateřinské v Olomouci přisvojit batoh s věcmi, který zde předtím zapomněl jeden z hostů restaurace. V batohu se nacházel notebook zn. Samsung a hard disk zn. Seagate. Poškozenému vznikla škoda v předběžné výši 25 tisíc korun.

Policistům se podařilo zajistit kamerový záznam, který celou situaci zaznamenal. Je na něm zachycen neznámý muž, který uvedenou ulicí prochází, najde batoh, jde s ním do restaurace a poté směrem k budově Městské policie. Vše vypadá, jako by batoh chtěl někomu předat nebo vrátit. Nakonec s ním ale odchází pryč. Provedeným šetřením však nebylo zjištěno, že by batoh někdo odevzal či předal nebo případně vrátil poškozenému.

Pokud by někdo z občanů ze snímků muže poznal nebo by disponoval informacemi, které by pomohly k jeho ztotožnění, ať kontaktuje policisty obvodního oddělení Olomouc 1 na ulici Sokolské č. 52 v Olomouci buď osobně, nebo telefonicky na tel. č: 974 766 651, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)