Policie hledá patnáctiletou Veroniku ze Šumperka. Pomůžete ji najít?

Neděle, 3.12.2017

Policie ČR pátrá po pohřešované patnáctileté dívce Veronice DOSTÁLOVÉ. Dívka, narozená narozená 22. 4. 2002 a trvale žijící s babičkou v Šumperku, byla naposledy viděna večer 28. listopadu. Od té doby ji policie i její rodina hledají. 

Pohřešovanou dívku její babička, která ji má soudem svěřenou do péče, viděla naposled 28. listopadu v 16 hodin, kdy měla odejít z místa svého bydliště v Šumperku ke kamarádce. Z vycházky se však nevrátila a doposud o sobě nepodala žádnou zprávu. Kamarádka, kterou měla pohřešovaná dívka navštívit, potvrdila, že spolu 28. listopadu do 20:30 seděly v gastrocentru Maják v Šumperku, odkud Veronika Dostálová odešla s tím, že jde domů.

Pohřešovaná je vysoká 160 cm, střední postavy, má dlouhé hnědé vlasy, od ramen dolů odbarvené. Na sobě by mohla mít krátkou khaki bundu s kožíškem kolem krku, černé legíny a růžové botasky. V obou uších nosí výrazné plastové náušnice. V levém uchu nosí roztahovací náušnici (větší otvor). Na první pohled působí o něco starším dojmem, než je její skutečný věk. Používá výrazné líčení.

"Prosíme občany, kteří pohřešovanou dívku viděli, nebo mají informaci o jejím současném pobytu, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu, nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158," uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)