Na velkomoravské do sebe vrazila čtyři auta. Po nehodě je jedna zraněná

Úterý, 24.7.2018

Hned čtyři vozidla havarovala v pondělí odpoledne na frekventované silnici ve Velkomoravské ulici. Stalo se tak v době, kdy se na silnici vytvářela kolona. 

V pondělí krátce po patnácté hodině 26letý řidič auta Peugeot, jedoucího ve směru od ulice Tovární k ulici Rooseveltově, před sjezdem k ulici Babíčkově, z prozatím přesně nezjištěných příčin narazil do vozu Renault Megane, které řídil  42letý řidič a který zastavil v jízdním pruhu z důvodu dopravní situace (tvořily se kolony). Následkem nárazu se vozidlo Renault Megane pohnulo dopředu a narazilo do nákladního vozidla Fiat Ducato, v němž seděl 38letý řidič. To se vlivem nárazu také posunulo dopředu a narazilo do osobního vozidla Volvo, které řídil 60letý řidič. Při nehodě byla zraněna 42letá spolujezdkyně z vozidla Renault Megane.

Alkohol byl u všech účastníků nehody vyloučen orientačními dechovými zkouškami. Celková hmotná škoda je odhadována na 110 tisíc korun. Přesné příčiny celé nehody, její okolnosti a souvislosti,  stejně jako to, co nehodě předcházelo, jsou podle policie zatím v šetření.

Foto: Policie ČR

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)