Řidička srazila cyklistku, zranila ji a ujela z místa nehody

Úterý, 4.12.2018

Další bezohlednou řidičku hledají policisté. K nehodě, kterou velmi pravděpodobně zavinila, došlo v pondělí před polednem na křižovatce u hlavního nádraží.

Dne 3. prosince 2018 v 11:23 hodin řídila dosud nezjištěná řidička vůz bílé barvy v ulici Masarykova v Olomouci. Při odbočování vlevo na křižovatce ulic Jeremenkova a Masarykova nedala přednost zleva jedoucí cyklistce, která jela po hlavní silnici z ulice Jeremenkova) ke třídě Kosmonautů. Mezi vozidlem a cyklistkou došlo ke střetu, při kterém se cyklistka zranila. Řidička vozidla pokračovala v jízdě dál, aniž by zastavila, poskytla zraněné ženě první pomoc a dopravní nehodu oznámila.

"Policisté šetřením zjistili, že dopravní nehodu zřejmě způsobilo vozidlo Opel bílé barvy, které měla řídit žena," upřesnil Libor Hejtman, mluvčí Policie ČR.

V souvislosti s prověřováním okolností dopravní nehody se policisté obrací na případné svědky, kteří viděli uvedenou dopravní nehodu a pomohli by ustanovit nezjištěné vozidlo či řidičku, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně či telefonicky kontaktovali přímo policisty dopravního inspektorátu Olomouc, Třída Kosmonautů 10, tel.: 974 766 251.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)