Seniorku rozzuřilo vyprodané zboží. V hypermarketu řádila s nožem a nadávala

Čtvrtek, 19.11.2020

Agresivní důchodkyně s nožem v supermarketu? Není to moc obvyklá situace, ale stát se může. Ověřili si to městští strážníci v Olomouci ve středu.

Odpoledne dostali oznámení, že se v jednom olomouckém hypermarketu chová agresivně zákaznice. Ukázalo se, že šlo o seniorku, která nožem ničila kartonovou reklamu na zboží a vulgárně přitom pokřikovala.

Hlídka po příjezdu na místo zjistila od podezřelé seniorky, že nožem, který měla schovaný v kabelce, rozřezala kartonovou reklamu na gril. Důvod jejího jednání byl takový, že si přišla gril koupit, ale ten již v prodeji nebyl. To ji natolik rozčílilo, že reklamu na prodávaný gril rozřezala. Poté žena přišla k pokladnám, kde zaplatila svůj nákup. Následně však byla oslovena ostrahou obchodu, aby vyčkala do příjezdu městské policie.

Podle pracovníků prodejny se měla starší dáma po celou dobu chovat velmi agresivně a směřovala vulgární nadávky na adresu daného obchodního řetězce. Po zadokumentování celého incidentu městská policie vše oznámí správnímu orgánu k dalšímu řešení.

Ilustrační foto: pixabay.com

Autor: 
(red)