Největší hvězdy latinskoamerické hudby a tance dnes večer v Olomouci!

Pátek, 5.5.2017

Pokud vás dokáží rozpálit rytmy podmanivé latinskoamerické hudby, přijďte dnes večer do S-klubu. Urbano Latino Festival za účasti těch největších tanečních i hudebních hvězd žánru má opravdu co nabídnout!

V pátek večer bude olomoucký S Klub připomínat velkolepý karneval v Riu – až z Kolumbie sem zavítá světově známý zpěvák Rodry-Go!, který vás oslní svou jedinečnou latino show, o ten nejlepší hudební latino výběr se pak postará DJ Lazaro z Kuby a na parketu svá těla rozhýbou tanečníci z Česka, z Polska a dokonce i z Brazílie. Těšit se můžete také na zábavné taneční semináře, na kterých se naučíte jednoduché kroky salsy, bachaty či merengue, a připraveny pro vás máme i soutěže a afro animace. Exotickou letně laděnou atmosféru pak samozřejmě podtrhnou skvělé drinky nejen z kubánského rumu...

Nudit se na Urbano Latino Festivalu nebudete v páru ani jako jednotlivec nebo skupina přátel, a nezáleží ani na tom, jestli jste ostřílení tanečníci nebo úplní začátečníci – tak či tak vás čeká skvělý večer plný zábavy s tím nejlepším z latinskoamerické kultury! Vstupenky můžete kupovat přes www.smsticket.cz nebo v Nugget store v Šantovce za 200.Kč, na místě pak budou k mání za 270 Kč. Opening ve 20 hodin, start programu ve 21 hodin. 

Urbano Latino Festival

S Klub Olomouc

5. května 2017 od 20:00

www.urbanofest.cz

www.facebook.com/events/1802904459957116

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)