To nejlepší z muzikálů zazpívají v Olomouci držitelé Thálie Blanarovičová a Vojtek

Pondělí, 10.7.2017

Pořadatelé Olomouckých kulturních prázdnin připravili exkluzivní zážitek pro fanoušky slavných muzikálových melodií. Ve čtvrtek 20. července od 20 hodin vystoupí v Korunní pevnůstce zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová s frontmanem kapely Kabát Josefem Vojtkem se speciálním programem The Best of Musicals. A vy můžete jít na koncert zadarmo - máme pro vás lístky! 

„Koncert Yvetty Blanarovičové a Josefa Vojtka bude určitě jedním z vrcholů Olomouckých kulturních prázdnin. Oba totiž patří k naprosté špičce mezi muzikálovými interprety,“ řekl za pořadatele z Bounty Rock Café Promotion Dušan Neumann. O jejich kvalitách podle něj svědčí celá řada rolí ve slavných muzikálech, ale také cena Thálie, kterou oba získali. Zatímco Balanarovičová prestižní ocenění udělované hereckou asociací získala v roce 1996 za roli Elisy Doolitleové v My Fair Lady, Vojtek převzal cenu letos za dvojroli v muzikálu Mefisto.

Koncertní program Best of Musicals nabídne ty největší hity z českých a světových muzikálů včetně společných duetů. V playlistu nechybějí skladby z West Side Story, The Cats, Fantom Opery, Dracula, New York New York, The Prayer, Hamlet, Angelika a dalších. Slavné melodie přitom zaznějí v originálních popových, rockových a operních aranžmá. „Andělský zpěv Yvetty Blanarovičové v kombinaci drsným rockovým hlasem a vystupováním Pepy Vojtka slibuje skvělý zážitek,“ míní Neumann.

Vstupenky stojí 299 korun a v předprodeji je lze koupit v síti GoOut, v informačním centru v podloubí olomoucké radnice nebo v Bounty Rock Café. Vy ovšem můžete vstupenky získat také od redakce REJ.cz zadarmo! Stačí, když na adresu olomoucky.rej@seznam.cz napíšete do středy 12. července do 20 hodin správnou odpověď na soutěžní otázku.

Soutěžné otázka zní: V jaké roli se Yvetta Blanarovičová představila ve známé pohádce Princezna ze mlejna?  

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)