Prasátko Pepina, transformers a další letní řádění v ZOO na Svatém Kopečku

Pátek, 14.7.2017

Nevíte, co s dětmi v sobotu 15. července? Pokud mají rádi prasátko Pepinu a jejího brášku Toma, nebo jsou starší a baví je autoboti zvaní transformers, pak máme dobrý tip - jeďte do Zoo Olomouc.

Již tradiční akcí se stalo Letní dovádění s Rodinnými Pasy z ZOO Olomouc. Můžete se těšit na komentované krmení, vystoupení finalistů soutěže Olympia hledá talent i představení Prasátka Pepiny a Toma, stejně tak i na Autobot show. To vše v krásném prostředí ZOO Olomouc, kde se na rozsáhlém prostoru můžete kochat krásou exotických zvířat.

Přijďte si užít krásnou sobotu na Svatý kopeček do ZOO Olomouc, kde si pro Vás tým Rodinných pasů nachystal spoustu zábavy pro malé i velké. Užijete si zábavný program, malování na obličej, trampolíny i hlavolamy, a to vše v malebné a exotické ZOO Olomouc. Pro držitele Rodinných pasů sleva na vstupné!

Program

10:00 – Přivítání rodin

10:30 – Finalisté soutěže Olympia hledá talent sourozenci Kapkovi

11:00 – Prasátko Pepina a Tom

13:30 – Finalistka soutěže Olympia hledá talent Anna Šašinková

14:00 – Transformers

16:00 – Rozloučení s rodinami

Rodinné pasy Olomouckého kraje se snaží podporovat rodiny s dětmi do 18 let. A nezáleží na tom, zda má rodina jen jednoho rodiče, nebo jej tvoří nesezdaní partneři nebo člověk, který má dítě v péči. Za podpory Olomouckého kraje jsou zaregistrovaným rodinám umožněny slevy na nákupy a volnočasové aktivity od široké sítě poskytovatelů.Tento projekt má za cíl ulehčit rodinným rozpočtům, při každodenních nákupech, ale především podpořit společně trávený rodinný čas. 

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)