Krásné obrazy a koncert kapely Mixed Emotions lákají na střechu křelovského fortu

Pátek, 14.7.2017

První ze série netradičních koncertů konaných na střeše šíjové kaponiery pevnosti Fort XVII Křelov je připravený na dnešní večer! K tomu ještě o hodinu dřívě proběhne vernisáž výstavy obrazů dvou půvabných a šikovných výtvarnic. 
Koncerty na střeše fortu jsou inspirované legendárním koncertem The Beatles na střeše budovy nahrávacího studia Apple v Londýně. První kapelou, která se vám představí, jsou olomoučtí MIXED EMOTIONS. Kapela působí v Olomouci od jara 1998. V základní tříčlenné sestavě - Vašek Hofmanski (kytara, zpěv) - Aleš Krchňák (basa) - Kamil Horák (bicí) hraje do roku 2004, kdy se přidává jako čtvrtý základní člen Petr Votoček (kytara) z Rolling Stones Revival Olomouc. V průběhu roku 2007 se přidává i poslední člen, potulný harmonikář a příležitostný elektrikář Rosťa Strejček. Jejich tvorbu si můžete poslechnout zde: http://bandzone.cz/mixedemotions
Začátek koncertu je ve 20 hodin, vstupné je 60 korun. 
Už v 19 hodin můžete shlédnout vernisáž výstavy obrazů Michaely Spívalové a Diany Jordanové. Obě výtvarnice používají ve svých dílech živé pestré barvy, obě, každá ale po svém, kombinují realistickou a abstraktní malbu. Každé dílo je svébytné, dohromady ovšem společná expozice působí velmi harmonickým příjemným dojmem. Přijďte se podívat. Výstava bude v prostorách křelovského fortu do 31. července. 
Také se můžete příjemně naladit v nově otevřené restauraci Citadela. Aktuální info k akci sledujte na našem webu a facebooku. Akce se koná za podpory Olomouckého kraje. 

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)