Jak vycvičit draka? Přijďte se podívat na skautský tábor uprostřed Olomouce

Sobota, 16.9.2017

Spousta her, soutěží a soubojů, vůně dřeva i atmosféra letního skautského tábora - to vše zahrnuje akce Skauti dětem 2017, tentokrát s podtitulem Jak vycvičit draka. Propagační a náborová akce snad všech olomouckých skautských středisek se odehrává uprostřed Výpadu neboli Bezručových sadů, kde včera vyrostl dokonalý skautský tábor a současně i prostředí právě pro různé skautské soutěže.

Na akci Jak vycvičit draka může přijít úplně každý, primárně je určena samozřejmě dětem, a je zdarma. Odehrává se zde spoustu her a soutěží, včetně soubojů s meči a sekerami, děti se mohou těšit na střelnici, skautské stavby, tee-pee, na půjčovnu koloběžek, jízdu na lodi po Mlýnském potoce a mnohé další, k mání jsou na památku i rukodělné výrobky. Pokud jde o stavby, můžete zde vidět klasické stany, velké společenské stany, idiánská tee-pee a díky prezentaci střediska Poutníci také neobvyklé patrové stany. 

Akce se odehrává v sobotu do 15 hodin. Přijďte a uvidíte, zda by se vaše děti chtěly přidat ke skautům, či zda vám samotným připomene tábor ve Výpadu dětská léta. 

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)