Sledujte lov očima geparda. Metropol chystá speciální projekci Predátoři 3D

Čtvrtek, 15.2.2018

Predátoři 3D, strhující rodinné dobrodružství od tvůrců oblíbených Pidiobrů 3D, uvede v kině Metropol festival Academia Film Olomouc. Celý film s českým dabingem provází hlas herce Hynka Čermáka, kterého diváci mohou znát z aktuálního seriálu Dabing Street nebo ze Svěrákova snímku Po strništi bos.    

Predátoři 3D jsou epické dobrodružství z dílny proslulé BBC, které už na AFO 2017 dosáhlo na Cenu diváků. Právě díky propracovanému 3D formátu budou diváci okamžitě vtaženi do víru dění. Stanou se bezprostředními svědky intenzivního boje na život a na smrt. Nejprve je omámí závratná rychlost hladového geparda při lovu osamocené impaly, vzápětí detailně prozkoumají loveckou strategii křižáka Darwinova, který své kořisti chytá do 25metrových vláken hluboko v deštných pralesích. 

Z vyprahlých savan se vyprávění rázem přesune do mrazivých polárních končin, kde globálnímu oteplování a nedostatku potravy neúnavně čelí nádherní lední medvědi. Sami diváci se během projekce přesvědčí o tom, jak tvůrci fenomenální Divoké Afriky nebo hlodavčího westernu Pidiobři 3D znovu posunuli technologickou laťku o level výš, aby mohli vytvořit jednu z nejdivočejších výprav vůbec.

Speciální projekce pro děti i dospělé za 70 Kč se v rámci cyklu AFOKINO uskuteční v úterý 20. února již od 18 hodin.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)