Máte rádi originální styl? Nejlepší designéři lákají na Dizajntrh Olomouc

Sobota, 17.11.2018

Originální oděvy, nádhernou keramiku, úžané knihy, notesy, šperky, dárky, exotické lahůdky, a spoustu dalších, opravdu stylových věcí představuje Dizajntrh Olomouc. Pokud máte rádi styl a promyšlený desig, přijďte dnes do Konviktu. A klidně s sebou vemte i malé děti. 

Co je Dizajntrh Olomouc? Prodejní přehlídka nezávislých českých a slovenských designérů, která navíc představuje i to nejlepší z Hané. Ve spolupráci s Uměleckým centrem Univerzity Palackého vytváří organizátoři Dizajntrhu Olomouc ojedinělou akci, která spojuje kvalitní módu a hravý doprovodný program v unikátních výstavních prostorech, zábavu i vzdělání, uvolněnou atmosféru, dobrou kávu a vyžití pro celou rodinu.

Přijďte si pro opravdové vánoční dárky a nevšední zážitky na letošní hravou edici Dizajntrhu! Také letos je součástí prodejní výstavu originálních CZ & SK designérů i hravý doprovodný program, zaměřený na tvorbu vánočních dárků, udržitelné alternativy v módě a kosmetice nebo na dětský svět.

Čekají vás novinky jako komentované prohlídky Uměleckého centra UP, workshopy s tvůrci po celou dobu konání Dizajntrhu nebo divadelní představení pro nejmenší... A stále platí, že vše bude doprovázet vůně kávy a dobrého jídla.

Přijďte se inspirovat, vzdělávat, nakupovat, tvořit a potkávat se!

Dizajntrh se odehrává dnes až do 19 hodin v prostorách Konviktu v Univerzitní ulici.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)