Stand up comedy Na stojáka slaví 15 let. Komici chystají turné, míří i do Olomouce

Pondělí, 26.11.2018

Originální česká stand-up comedy show Na stojáka vyrazí v dubnu 2019 na své unikátní turné k 15. narozenínám této show. V rámci tohoto turné čekají fanoušky skvělé zábavy a veselých historek 4 zastávky v moravských městech s opravdu hvězdnou sestavou. Brno, Ostrava, Olomouc a Zlín se mohou těšit na Ivu Pazderkovou, Lukáše Pavláska, Richarda Nedvěda, Daniela Čecha a spoustu dalších. Na každé ze zastávek vystoupí celkem 8 komiků, kteří budou publikum bavit téměř 3 hodiny. Předprodej na jednotlivé vystoupení odstartoval exkluzivně v síti Ticketstream.

Celkově se v rámci turné představí 20 komiků, které znáte nejen z televizních verzí Na stojáka či ze záznamů na kanálu YouTube, ale mnozí z nich účinkovali a účinkují i v český seriálech, filmech nebo je pravidelně slýcháváte v éterech českých rádií! Hvězdy jako Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Daniel Čech, Ester Kočičková, Marek Daniel, Josef Polášek či Karel Hynek nenechají vaše bránice oddechnout.

Toto turné bude unikátní nejen skvělou a širokou sestavou komiků, ale i místy v kterých se uskuteční. V Olomouci vystoupí v NH Collection Congress 25. dubna. 

Každé představení odstartuje v 19 hodin a bude trvat téměř  3 hodiny. Exkluzivní předprodej vstupenek běží v síti Ticketstream a ceny začínají na 390,- za vstupenku. Kompletní informace najdete na www.nastojaka.cz či na Facebooku.

25.4. – Olomouc – NH Collection Congress
Komici: Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Ester Kočičková, Petr ‚Nasty‘ Cerha, Ondřej ‚En-Dru‘ Havlík, Adéla Elbel, Zbyněk Vičar

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)