To nejlepší z Británie, včetně Londonbeat! Královská zábava na velkém plese

Pátek, 3.2.2017

Ladies and gentlemen, neseme vám to nejlepší z Británie! Od královského gardisty, přes červenou telefonní budku, Sherlocka Holmese a čajový dýchánek, až po královnu Alžbětu II., legendární letní songy 90. let skupiny Londonbeat a monstrózní londýnské překvapení, které se nám ani do NH Collection Olomouc Congress hotelu nevejde. Právě tam se v Olomouci 17. února 2017 bude konat Omega Olomoucký ples 2017 na téma To nejlepší z Británie!

“Budete se doslova královsky bavit. Zhmotníme vaše nejkrásnější představy o Velké Británii, ve kterých si skvěle zatančíte. Složíme poctu nezapomenutelným Beatles a naživo vás rozpálí letní hit I’ve Been Thinking About You přímo z úst jedinečných Londonbeat. Přijede taky Kristína a Michal Hrůza - prostě opět ta nejlepší plesová akce v Olomouckém kraji,” navozuje atmosféru blížícího se Omega Olomouckého plesu za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

“Ples má i letos významný charitativní rozměr. Připomenu, že loni jsme dobročinně dražili na plese podepsaný dres hokejové legendy Jaromíra Jágra. Letos budeme dražit přímo Jardu! Kdo v dražbě přispěje největší částkou na pomoc Centru pro dětský sluch Tamtam v Olomouci, které pomáhá rodinám se sluchově handicapovanými dětmi, pro toho je připravená večeře s tímto Zlatým hochem z Nagana,” připomíná charitativní rozměr Omega Olomouckého plesu David Foretník, ředitel Radia Haná, které akci spolupořádá, .

To nejlepší z Británie se odehraje 17. února 2017 na Omega Olomouckém plese, který tradičně pořádá Radio Haná, agentura Forsberg a NH Collection Olomouc Congress hotel. Moderuje šarmantní herec Ondřej Vetchý.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)