Už víte, čím se budou vaše děti bavit na podzim? Město pro ně má nabídku

Středa, 23.8.2017

Chcete, aby děti trávily čas smysluplně? Přemýšlíte o tom, jak zabavit vaše děti či vnuky ve volném čase? Pak se nechte inspirovat informačním materiálem města Olomouce s programem na září až prosinec, který poskytuje dobrý přehled aktivit pro rodiny s dětmi.

Celou řadu zajímavých kroužků pro děti a školáky, který informační materiál shrnuje, si můžete vyzvednout v Informačním centru Olomouc v podloubí radnice.

V podzimní nabídce nechybí kroužky, ve kterých budou děti odhalovat svět živočichů, zkoumat chemické pokusy, stanou se divadelními herci nebo si vytvoří vlastní animovaný film. Ve vědecko-řemeslných workshopech děti provedou crash test vozidla, které sami zhotoví, vyrobí si strašidelné svítící oči nebo vyzkouší zajímavé experimenty. Rodiče s dětmi si také mohou vyzkoušet hrátky s odpadovými materiály a něco užitečného z nich vyrobit.

Olomoucká divadla pak přicházejí s pohádkami pro děti. Můžete se ale také vydat na večerní vycházku za netopýry a nakrmit je. A pokud rádi soutěžíte, je pro vás připravena dopravní soutěž rodinných týmů či závody na koloběžkách a šlapacích autech.

Informační materiál s přehledem aktivit pro rodiny s dětmi připravilo statutární město Olomouc v rámci rodinné politiky. V elektronické podobě ho najdete zde http://www.olomouc.eu/administrace/repository/gallery/articles/21_/21486..., nebo si jej můžete vyzvednout v Informačním centru v podloubí radnice. 

Foto: Pevnost poznání/ Robert Mročka

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)