Speciální vánoční edice oblíbené Dance Sensation v sobotu rozhýbe Olomouc

Úterý, 28.11.2017

Že jste propásli zářijovou Dance Sensation s Captainem Jackem a populární dívčí skupinou Holki? Nebo jste tam naopak byli a akce se vám líbila tolik, že chcete pokračování? Organizátoři ho pro vás mají! A to ve speciální vánoční edici, která proběhne už tuto sobotu 2. prosince v Morgan´s Restaurantu v Olomouci.

“Nákupy dárků, předvánoční úklid, pečení cukroví… Jak si od toho všeho lépe odpočinout než na skvělé párty? Vánoční atmosféru si tu můžete užít tak trochu jinak a zároveň u toho i upustit páru a všechen shon hodit za hlavu. Tak neváhejte a dorazte za námi do Morgan´s Restaurantu v Olomouci, kde o zábavu rozhodně nebude nouze,” láká jeden z vystupujících DJs Marek Berger z Radia Haná.

A na co všechno se na pokračování té nejlepší 90s párty na Hané můžete těšit? Hlavní hvězdou vánoční taneční akce je moderátor Evropy 2 DJ Pavel Cejnar a vaše vzpomínky na 90. léta oživí tím nejlepším hudebním výběrem kromě DJ Marka Bergera i DJ Henry rezident Morgan´s a další.

Vstupenky za 170 Kč kupujte na www.smsticket.cz, kde můžete využít také jedinečnou možnost být na této akci za 370 Kč VIP (v ceně welcome drink, raut, setkání s hosty a další). Vstupenky jsou k sehnání i přímo v Morgan´s Restaurantu na Mlýnské ulici.

Dance Sensation Xmass edition                                                     

Morgan´s Restaurant, Mlýnská 952/2, Olomouc                 

2. prosince 2017 od 22:00

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)