Oholte hejtmana o knír i o peníze

Pátek, 11.5.2018

Inzerce

Hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk se zapojil do nové akce Oholíme hejtmana. Pokud lidé na speciálně určený dobročinný účel pošlou finanční dar v jakékoliv výši, přidá hejtman stejnou částku ze svého. Pokud se navíc takto podaří získat i s hejtmanovým příspěvkem 300 tisíc korun, Ladislav Okleštěk se dobrovolně zbaví pečlivě pěstovaného kníru.

Část ze svého platu posílá Okleštěk na dobročinné účely už dnes. Novou charitativní akcí, kterou pořádá ve spolupráci s regionálním Deníkem, chce podporu ještě navýšit. Lidé budou moci posílat na zvláštní účel libovolné částky, třeba jenom dvacet korun. Na konci projektu hejtman celkem naspořenou sumu zdvojnásobí, a pokud dosáhne 300 tisíc korun, zbaví se kníru. „Kvůli dobré věci se nechám klidně oholit. Finančně i pod nosem,“ řekl s úsměvem Ladislav Okleštěk.

O možnostech, jak na charitativní účet přispět, se lidé doví už brzy přímo v Deníku nebo na webové adrese HejtujHejtmana.cz. O tom, komu vybrané peníze poslouží, určí v internetovém hlasování široká veřejnost.

Fotogalerie: 
Autor: 
(PR)