Velká hudební show se stovkou piv, která jste určitě ještě neochutnali

Sobota, 26.5.2018

Stout, summer ale, porter, APA, IPA, ležák či witbier. Kolem stovky druhů piv všech možných druhů ze 43 většinou malých regionálních pivovarů je výzvou, která prostě nedá člověku spát. Beerfest Olomouc pokračuje i v sobotu, tak ho nevynechejte ze svého programu. Kromě toho jsou na Horním náměstí i v sobotu už druhým dnem Olomoucké vinné slavnosti.  

Páteční odpoledne a večer byl areál korunní pevnůstky opravdu plný lidí, kteří přišli jak za pivem, tak za skvělými koncerty. Davy lidí dobře naladil už podvečerní slovenský Desmod. Když se pak začalo stmívat a před publikem se objevili kultovní MIG 21, byla už plocha před hlavním pódiem doslova narvaná. Mexické vlny jako na fotbalovém stadionu obíhaly mezi diváky, kteří nejznámější hity pražské kapely zpívali spolu s Jiřím Macháčkem. Podobné to bylo i při posledním večerním vystoupení, které obstarali Mandrage. Skvělá atmosféra bez jakýchkoliv komplikací. Snad jen ty fronty na toalety by mohly být kratší…  

Dnes se v Korunní pevnůstce představí rovněž zvučná a přitažlivá jména. Stačí zmínit Olympic, Lauru a její tygry či stálici olomouckého Beerfestu, kapelu Walda Gang. Od rána zde navíc probíhá mezinárodní setkání sběratelů pivních kuriozit.

Více o programu vinných slavností a beerfestu najdete zde v tomto článku.

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)