Nový festival Funfest pro všechny děti, jejich táty i mladé youtubery

Čtvrtek, 14.6.2018

Děti, dospělí, všichni! Zábava pro celou rodinu, to je Funfest! Nový festival už 17. června v Olomouci v prostorách Korunní pevnůstky. Garantujeme, že nudit se nebude nikdo! Program určitě nadchne všechny věkové kategorie. Na co se tedy můžete těšit?

„Brány Korunní pevnůstky se otevírají v 10.00. Děti si budou moct zazpívat a zařádit během zpívánek strýčka Líčka. Budeme svědky parkourové exhibice a sami se pod dohledem zkušených trenérů budeme moci naučit některé z prvků parkouru! Nebude chybět ani představitel současného fenoménu - Youtuber Lukefry. A vystoupí skupina Maxim Turbulenc a objev roku Rádia Haná - Fleksible! Bude toho opravdu hodně,“ říká k blížící se akci programový ředitel pořádajícího Radia Haná Marek Berger.

Nezapomínáme ani na tatínky, kteří třetí červnovou neděli slaví svátek! Speciálně pro ně totiž budou připraveny rozmanité aktivity! K prohlédnutí pro vás navíc budou na místě připraveny technologie virtuální reality. Chybět nebude ani bohaté občerstvení a atrakce pro děti! To vše a mnohem více na jednom místě. Přijďte si to s námi užít, těšíme se na vás!

Vstupné na místě: Dospělí 70 Kč Děti: 30 Kč

 

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)