Vousy jim ještě nerostou, přesto čeká děti z dětského domova první holičský workshop!

Pátek, 1.11.2019

Výjimečnou příležitost nabídne dětem z dětského domova a diagnostického ústavu stylové pánské holičství Doe´s Barber Shop v Erbenově ulici. V sobotu 2. listopadu zde pro ně holičství spolu se značkou Triangel odstartuje vůbec první holičský workshop. Kluci si vyzkouší stříhání i holení a sami se také mohou nechat ostříhat.

Od 13 hodin bude probíhat klasický provoz formou WALK IN, tedy bez objednání! A protože je v holičství tento rok už kompletně obsazen, je tohle ta jediná možnost, jak se zde ještě letos usadit do pohodlného křesla.

Mimo to návštěvníky  čeká i ochutnávka whisky z oblíbeného The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar, mohou si nechat udělat tetování od legendárního Lenny Lenert z ORIGIN TATTOO nebo si vydražit první adventní kalendář pro vousaté muže od Luxusní-holení.cz

Na místě si také budete moci zakoupit oblečení značky Triangel, která dlouhodobě podporuje dobročinné projekty.

Celý výtěžek z této akce poputuje na konto projektu Odvaha Darovat, který pomáhá dětem v nouzi. O fotky se postará Barunka Gajová (Besign – Photo)

Během tohoto eventu bude výjimečně Doe's otevřené i pro ženy! Proto se nebojte vzít partnerku, ať vidí, kde trávíte tolik času.

Co? Charitativní Barber's Event

Kdy? 2. 11. 2019 13:00 - 23:59

Kde? Olomouc, Doe´s Barber Shop

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)