SPOLEČNOST

U Olomouce havaroval autobus, účastníci jsou v rukou lékařů a psychologů

30. června 2010, 08:35, téma Z POLICEJNÍ LINKY, rejdakce
U Olomouce havaroval autobus, účastníci jsou v rukou lékařů a psychologů Olomouc - Na obchvatu Olomouce dnes dopoledne havaroval autobus se studenty, kteří se vraceli z Prahy do Ostravy. Vozidlo s takřka pěti desítkami mladých lidí po kolizi s osobním automobilem skončilo mimo silnici v poli.
Při nehodě bylo cca 15 osob zraněno, v současné době jsou v rukou lékařů Fakultní nemocnice Olomouc, Vojenské nemocnice Olomouc a Nemocnice Šternberk. Ostatní účastníci nehody byli převezeni do sídla Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje, kde se jich ujal psycholog.

Hejtman Martin Tesařík nechal mladým lidem dovézt jídlo a pití a vyslal na místo svého zástupce Michaela Fischera. Lékař Fischer s dlouholetou praxí na zdravotnické záchranné službě zavítal na místo havárie, do nemocnice i za ostatními účastníky nehody, kteří nebyli zraněni. Požádal hasiče a zdravotníky, aby nezraněným účastníkům nehody poskytli základní informace o jejich blízkých, kteří jsou v péči lékařů. V autobuse totiž podle dosavadních informací cestovaly také partnerské a sourozenecké páry, které byly po nehodě rozděleny.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.