Čtyři nabouraná auta v koloně v Tovární ulici. Naštěstí bez zranění

Úterý, 13.6.2017

Čtyři nabouraná vozidla, naštěstí ale žádní zranění. Včera krátce po osmé hodině ráno se v ulici Tovární ve směru od křižovatky s ulicí Hodolanskou směrem k ulici Velkomoravské odehrála dopravní nehoda čtyř vozidel.

Jednalo se o tři osobní a jedno dodávkové vozidlo. Podle prvotních informací 45letý řidič vozidla Peugeot Partner narazil zezadu do před ním zastavujícím osobním vozidlem Škoda Fabia, které řídil 47letý řidič. Ten zastavoval kvůli koloně, která v té době v ulici před ním vznikala. Za těmito vozidly jela stejným směrem i 20letá řidička vozidla Škoda Fabia, a před ní jelo vozidlo Ford Tranzit, které řídil 48letý řidič. Řidička do vozidla zezadu narazila. Ford Tranzit byl po nárazu odražen směrem dopředu, kde narazil do vozidla Peugeot, které stálo před ním.  Při nehodě nebyl nikdo zraněn. U všech účastníků nehody byla provedena orientační dechová zkouška. U tří z řidičů byla negativní, u řidiče dodávkového vozidla byla orientační dechová zkouška pozitivní a policisté mu naměřili kolem 0,6  ‰ alkoholu v dechu. Řidič s naměřenými hodnotami souhlasil.

Pravděpodobnou příčinou nehody se jeví nedodržení bezpečné vzdálenosti. Předběžně byla škoda vyčíslena na 70 000 korun. Nehodou se policisté nadále zabývají a všechny okolnosti, souvislosti, příčiny a míru zavinění jednotlivých účastníků zjišťují

Fotogalerie: 
Autor: 
(red)