Cestovní ruch se stěhuje do Olomouce. Zamíří sem hoteliéři z celé země

Pondělí, 20.11.2017

Kde potkáte nejvíc hoteliérů v České republice? Na přelomu listopadu a prosince jednoznačně v Olomouci. Naše město bude totiž tou dobou hostit prestižní setkání odborníků v oblasti cestovního ruchu. Konference Asociace hotelů a restaurací České republiky se zde odehraje ve dnech 30. listopadu a 1. prosince. 

Zajímavé je i téma konference. Vyplývá z něj, že v oboru hotelnictví je dnes velmi citelný nedostatek kvalitních pracovních sil. "Jedná se o široké téma, které lze uchopit z několika úhlů. Asociace se zaměřila i na aktuální situaci na trhu práce – nové koncepty náboru, kde brát zaměstnance a jak být první, kdo je uloví…," říkají pořadatelé. 

Pozvání na akci přijala řada zajímavých osobností, kteří z pohledu odbornosti mají k této problematice co říci – Rostya Gordon Smith oceněná mezi 50 nejlepšími personalisty světa, P. Horáková, HR manager Mandarin Oriantal Prague či K. Gábová, personální ředitelka úspěšného start up projektu Kiwi.com. Významným hostem bude také Radek Kašpárek, držitel Michelinské hvězdy a mnoho dalších, kteří budou diskutovat v panelu o konceptech nové generace.

„Velmi si vážím toho, že si asociace vybrala pro konání celostátní konference právě Olomouc. Potvrzuje to skutečnost, že je Olomouc stále významnějším hráčem v oblasti cestovního ruchu, s níž je samozřejmě segment hotelů a restaurací úzce propojen,“ komentoval akci náměstek primátora Olomouce Pavel Urbášek.

Více informací a možnost registrace najdete na adrese www.konferenceahr.cz

Autor: 
(red)