ČEZ prodlužuje otevírací dobu zákaznických center v Olomouci a Šumperku

Pondělí, 8.1.2018

ČEZ prodlužuje po celé republice otevírací dobu svých zákaznických center. Zkrátka nepřijdou ani centra v Olomouci v budově Regionálního centra naproti vlakovému nádraží a v Šumperku na Langrově ulici. V zákaznických centrech mohou lidé uzavřít či změnit smlouvu na odběr elektřiny a plynu, ale také objednat chytrý termostat, instalaci střešní fotovoltaické elektrárny nebo se ohledně elektřiny a tepla jen poradit.

V Olomouci se provozní doba prodloužila v úterý a ve čtvrtek o dvě hodiny do 18:00, v pondělí a ve středu o hodinu do 18:00, v pátek o hodinu do 17:00. V Šumperku se prodloužila otevírací doba v úterý a ve čtvrtek o hodinu do 17:00.

„Přestože se postupně zvyšuje počet vyřízených požadavků přes internet, máme stále velký počet zákazníků, kteří preferují osobní kontakt,“ říká generální ředitel ČEZ Prodej Tomáš Kadlec. „Proto jsme se rozhodli prodloužit otevírací dobu v našich zákaznických centrech.“

Zákaznická centra, jejichž pobočková síť je mezi energetikami nejrozsáhlejší, jsou pro návštěvníky k dispozici ráno už od osmi hodin a ČEZ nyní prodlužuje jejich provoz v odpoledních hodinách. „Nenabíráme kvůli prodloužení otevírací doby nové pracovníky, dosáhneme toho kroky, které posílí efektivitu naší práce,“ říká Michal Kovařík, ředitel pro prodej a obsluhu v ČEZ Prodej.

Další novinkou poslední doby je spuštění bezplatné linky ČEZ Prodej 800 810 820, která je k dispozici každý den od 7:00 do 20:00.

Seznam všech zákaznických center a poboček smluvních partnerů naleznete zde.

Nová otevírací doba zákaznických center ČEZ:

Praha, Karlovy Vary, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň:

Po – Čt: 8:00 – 18:00

Pá: 8:00 – 17:00

Česká Lípa, Česká Třebová, Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové (Riegrovo náměstí), Cheb, Karviná, Kladno, Kolín, Liberec (Mrštíkova 444), Mladá Boleslav, Nový Jičín, Opava, Šumperk, Teplice, Trutnov a Ústí nad Labem:

Po – Čt: 8:00 – 17:00

Pá: 8:00 – 16:00

Autor: 
(red)