Na Floře dnes začalo bruslení! Kousek od skleníků je veřejné kluziště

Čtvrtek, 1.3.2018

Dnes ráno byl zahájen provoz nového stříkaného veřejného kluziště v areálu Výstaviště Flora Olomouc. Ledovou plochu o rozměrech 30 krát 22 metrů najdou zájemci v prostoru Na Sambě za oranžerií ve Smetanových sadech.

Provoz kluziště je časově neomezený a na vlastní nebezpečí. Výstaviště Flora se bude snažit provoz kluziště udržet co nejdéle, jak to dovolí počasí. Například návštěvníci první letošní výstavy For Model, která se koná o víkendu 2. až 4. března, si tak s sebou zcela určitě mohou do parku vzít i brusle.

„Zároveň jsou od čtvrtka 1. března sbírkové skleníky otevřeny návštěvníkům i v pracovní dny. Hosté parku se tak mohou po bruslení ohřát ve sklenících a zažít i závan exotického jara. Bude zde připravena vylepšená expozice sbírkových tropických rostlin, nové voliéry a exotičtí ptáci jako tukani, papoušci či andulky," zve veřejnost do parku ředitel výstaviště Flora Jiří Uhlíř. V atraktivních kulisách palmového skleníku navíc od 22. března začne unikátní exotická výstava Tajemná Indonésie.

Foto: Výstaviště Flora Olomouc

Autor: 
(red)