Tatéři z celé země mají dnes a zítra sraz v Olomouci

Tetování na všechny možné způsoby a k tomu zajímavý doprovodný program. To je lákadlem akce Tatoo Expo Haná, která se odehrává v sobotu a neděli v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora.

Zdroj: Tatoo Expo Haná

Příznivce tetování a všeho, co je s ním spojené, si mohou přijít na své o tomto váíkendu v Olomouci. Ve dnech 16. a 17. září se opět otevírají dveře Olomouckého výstaviště Flora, pavilonu A. Pátý ročník akce Tatoo Expo Haná přilákal tatérská studia z České republiky, ale i ze zahraničí.

Kromě všeho možného ohledně tetování a různých tetovacích kategorií a stylů uvidíte i ledacos dalšího, třeba koncerty, ohňovou show nebo atraktivní Pole dance show v podání olomouckého studia Apokalips. "V programu se můžete těšit na soutěže v tetování, ale i doprovodný program v podobě kapel a mnoho dalšího. I letos „naučíme tetovat“ i ty nejmenší," vzkazují pořadatelé. Program je naplánovaný až do večera! 

Vstupné

  • Sobota - 250 Kč
  • Neděle - 250 Kč
  • Oba dny - 350 Kč
  • Děti do 12 let zdarma
  • ZTP, ZTP/P - zdarma

 
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
Chata Kouty