Krimi

Řidička ignorovala červenou na semaforu a srazila se na železničním přejezdu s vlakem

Nehoda na železničním přejezdu zkomplikovala včera dopravní situaci ve Wittgensteinově ulici nedaleko Šantovky. Po srážce byla poškozena lokomotiva i auto, nikdo naštěstí neutrpěl zranění.

Foto: Policie ČR

Ve středu 18. května vyjížděli krátce po půl sedmé večer policisté k dopravní nehodě, při které došlo ke střetu vlaku s osobním motorovým vozidle na železničním přejezdu v Olomouci v ulici Wittgensteinova.

Podle prvotních informací měla vjet 55letá řidička vozidla Kia Sportage na železniční přejezd v době, kdy byla dávána výstraha červenými světly přejezdového zabezpečovacího zařízení. Kvůli tomu pak došlo ke střetu přední části automobilu s vlakem. Po nehodě měla řidička z místa odjet, zaparkovat v jiné ulici a poté se vrátit zpět na místo pěšky.

Ke zranění osob nedošlo a způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 40 tisíc korun. Dechová zkouška vyloučila alkohol jak u řidičky, tak i u strojvůdce. Dopravní nehodou se policisté i nadále zabývají. 

Foto: Policie ČR

Foto: Policie ČR


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Auto Kubíček
INZERCE
TV Morava