Krimi

"Lupiči" před zlatnictvím vzbudili rozruch. Nakonec se z nich vyklubali mlsající zedníci

Auto plné podezřelých osob parkuje už několik desítek minut před zlatnictvím! Takovou zprávu dostal městská policie v Olomouci, načež strážníci vyrazili rychle na označené místo. Realita byla ale úplně jiná a nutno dodat, že dost komická.

Ilustrační foto: Pixabay.com

Je vidět, že v Olomouci žijí hodně všímaví lidé. Auto, parkující v centru města, navíc plné mužů, vzbudilo docela rychle pozornost. 

"Auto zaparkované delší dobu před jedním ze zlatnictví v centru města a v něm několik osob, působících podezřele. Tak znělo oznámení na tísňovou linku, které jsme přijali v pátek několik minut po poledni. Na místo byla okamžitě vyslána hlídka. Celé oznámení nakonec působilo úsměvně, protože se na místě nacházelo v autě několik stavebních dělníků, kteří si zde v pohodlí auta pochutnávali na zmrzlině a byli rádi, že mají chvilku klidu," uvedl mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle.

K přepadení se tedy skutečně neschylovalo a zedníci mohli v klidu dosvačit, než se vrátili ke své práci na jednom z domů v historickém centru. INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Auto Kubíček
INZERCE
TV Morava