Krimi

Dodávka přejela do protisměru a zavinila bouračku, z místa nehody pak řidič ujel. Policie hledá svědky

Policisté dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění nehody, která se stala v úterý 14. června krátce před půl třetí odpoledne na silnici III/44434 mezi obcemi Hraničné Petrovice a Jívová.

Místo nehody, jejíž svědky police hledá. | Foto: Policie ČR

Podle dostupných informací měl dosud nezjištěný řidič dodávky bílé barvy, který jel od Hraničných Petrovic k Jívové, při průjezdu pravotočivou zatáčkou přejet do protisměru, čímž ohrozil v opačném směru jedoucí vůz Nissan X-Trail. Z důvodu vyhnutí se střetu strhla 50letá řidička Nissanu řízení nejprve vpravo a nakonec vlevo, přičemž vyjela mimo vozovku a narazila do vzrostlého stromu.

Řidič neznámé dodávky měl po nehodě z místa bez zastavení ujet. Řidička byla při nehodě zraněna, zdravotnická záchranná služba ji musela transportovat do Fakultní nemocnice Olomouc. Alkohol za volantem vyloučila u řidičky provedená dechová zkouška.

Policisté žádají případné svědky, kteří nehodu viděli a svými informacemi by tak mohli přispět k jejímu řádnému objasnění, ustanovení řidiče a jeho vozidla, ať telefonicky kontaktují policisty dopravního inspektorátu Olomouc na číslech 974 766 595, 974 766 251 nebo kdykoliv bezplatnou linku 158.INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Auto Kubíček
INZERCE
TV Morava