Milionová škoda, vysypané klády a uzavřená dálnice. To je další havárie kamionu

V noci se odehrála vážná dopravní nehoda na dálnici D35 u Olomouce. Kvůli odklízení následků nehody je teď celý jeden úsek silnice uzavřený. Omezení potrvá asi do půl čtvrté.

Foto: Policie ČR

"Dnes deset minut po půlnoci jsme vyjížděli k dopravní nehodě nákladního vozidla na 288. kilometru dálnice D35 ve směru z Olomouce na Ostravu. Řidič nákladní soupravy převážející klády jedoucí v pravém jízdním pruhu vlivem únavy usnul, vyjel s vozidlem vpravo mimo komunikaci, narazil do ocelových svodidel a převrátil se na pravý bok," uvedl mluvčí policie Libor Hejtman.

Řidič při nehodě naštěstí nebyl zraněn, kontrola pak potvrdila, že před jíuzdou nepil alkohol. Policisté odhadli celkem škodu na 1 150 000 korun!

Kvůli přeložení nákladu a vyproštění havarovaného vozidla byl úsek mezi 283. kilometrem a 290. kilometrem dálnice od cca 12:30 uzavřen. Předpokládaná doba uzavírky je asi 3 hodiny. Objízdná trasa je vedena po silnici č. II/437 přes obce Kocourovec a Daskabát.

Foto: Policie ČR

Foto: Policie ČRINZERCE
Mamma Centrum Mamma Centrum

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Chata Kouty