Auto v potoce, převrácený kamion i s nákladem. Velké komplikace po páteční sněhové nadílce

Hasiči i policie mají plné ruce práce po pátečním vydatném sněžení na většině území Olomouckého kraje. Některé bouračky byly dnes obzvlášť vážné a jejich řešení velmi náročné.

Kamion s nákladem havaroval u České Vsi | Foto: HZS Olomouckého kraje

"Automobil v potoce řešíme v Újezdu u Uničova, převrácený kamion s kulatinou na lesní cestě v České Vsi, vozidla po smyku v příkopu v Postřelmově či v Olšanech," popsala odpoledne některé nehody Lucie Balážová, mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje. Kromě toho pak musely složky IZS zasahovat u nehod na dálnici D1 u Lipníku nad Bečvou, kde se srazila dvě osobní auta, totéž se stalo u Palonína na D35. V Olomouci hasiče a policii zaměstnaly dvě nehody, vyjížděli také do Uničova.

"Čerstvý sníh znamená pro řidiče komplikace, pro nás zase vyšší počet zásahů. Od rána tak pomáháme u dopravních nehod v celém Olomouckém kraji. Apelujeme proto na řidiče, aby přizpůsobili svou jízdu stavu vozovku," varuje Lucie Balážová za profesionální hasiče.

 Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého krajeINZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Auto _ Kubíček
INZERCE
Chata Kouty