Pod estakádou shořelo staré auto, hasiči pak uvnitř našli torzo lidského těla

Hořící stará škodovka a v ní mrtvý člověk. Taková neuvěřitelná scéna se odehrála ve čtvrtek odpoledne v Olomouci - Hodolanech, nedaleko hlavního vlakového nádraží. Podle policie jde zřejmě o nešťastnou náhodu, nikoliv o zločin.

Foto: HZS Olomouckého kraje

"Včera jsme v pozdních odpoledních hodinách přijali oznámení o požáru vozidla na parkovišti v olomoucké místní části Hodolany. Po dohašení auta bylo uvnitř nalezeno torzo lidského těla. Na základě dosavadního šetření vyloučili policisté cizí zavinění a případ šetří jako nešťastnou událost," potvrdila policejní mluvčí Petra Vaňharová.

"K požáru osobního auta jsme vyjeli ve čtvrtek v 16,13 do Tovární ulice v Olomouci. Na parkovišti hořel vůz v celém rozsahu. Zásah byl veden v dýchací technice a vysokotlakým proudem. Po ukončení hasebních prací hasiči nalezli uvnitř kabiny ohořelé lidské torzo," popsala případ mluvčí hasičů Lucie Balážová a dodala, že na zjištění příčin a okolností požáru nyní spolupracuje hasičský vyšetřovatel s kriminalisty Policie ČR.

U požáru zasahovala jednotka ze stanice Olomouc. 

Foto: HZS Olomouckého krajeINZERCE
ČEZ ČEZ

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Chata Kouty