Krimi

Při tragické nehodě dnes ráno zahynul řidič skútru. Nepodařilo se ho oživit

K tragické dopravní nehodě došlo dnes ráno kolem 7. hodiny v Olomouci na křižovatce ulice Pražská a třída Míru. Střetl se tu malý motocykl a osobní auto. Přes takřka okamžitou pomoc se řidiče malé motorky nepodařilo oživit.

Tragická nehoda dnes ráno stála život řidiče skútru / Foto: HZS Olomouckého kraje

Policie, záchranka a profesionální hasiči dostali informaci o události přesně v 6:45. Okamžitě vyrazili na křižovatku ulic Pražská a třída Míru, kde došlo ke střetu osobního automobilu s malou motorkou. Na místě záchranáři zjistili, že jde o skútr a že jsou zde po nehodě dva zranění lidé. "Jednoho měla v péči zdravotnická záchranná služba, které jsme asistovali. I přes veškerou snahu zasahujících záchranářů však na místě svým zraněním podlehl," uvedla mluvčí profesionálních hasičů Lucie Balážová. Podle informace zdravotnické záchranné služby šlo o muže ve středním věku a v době příjezdu lékaře byl ve stavu zástavy oběhu. Ani všechny pokusy o resuscitaci nevedly bohužel k úspěchu. 

Pro potřeby zdravotníků hasiči na místě nehody instalovali mobilní zástěnu a zajistili okolí proti vzniku požáru. "Také jsme jednomu z účastníků nehody poskytli posttraumatickou intervenční péči. Po zaměření nehody Policií ČR jsme vozovku uklidili," dodala Luce Balážová. 

Foto: HZS Olomouckého kraje


INZERCE
Mamma centrum Mamma centrum

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava