Řidička srazila motorkáře, ten letěl až do příkopu. Do akce musel záchranářský vrtulník

Zřejmě nepozornost stála za vznikem nehody, při které byl vážně zraněn muž na motocyklu. Vrazilo do něho auto, které jelo z vedlejší silnice. Pro zraněného muže musel přiletět vrtulník.

Foto: Policie ČR

V neděli odpoledne dostali policisté hlášení o nehodě, která se odehrála poblíž obce Loštice. Na místě zjistili, že čtyřicetiletá řidička Škody Felicia, s níž cestovali  s další dva spolujezdci, jela ve směru od Žadlovice. Při jízdě nejspíš nedávala pozor, protože přehlédla motorkáře, který jel po hlavní silnici od Loštic na Vlčice. Felicie následně narazila přední částí do motocyklu.

Po silném nárazu skončil padesátiletý řidič na vozovce a setrvačností zastavil až v příkopu. Jeho motorka odletěla až na přilehlé pole. Vážně zraněný motorkář musel být leteckou záchrannou službou převezen do nemocnice.

Škoda na motocyklu byla předběžně stanovena na 100 tisíc korun, na vozidle 10 tisíc korun. Dechové zkoušky vyloučily, že by některý z účastníků nehody řídil pod vlivem alkoholu.


Foto: Policie ČR INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
Chata Kouty