Popíjel a následně upadl do bezvědomí. OK. Jenomže přitom řídil auto!

Zajímavé vysvětlení měla zvláštní nehoda řidiče vozu Volvo. Svědci ho před nehodou viděli, jak přímo za volantem popíjel alkohol.

Foto: Policie ČR

V pondělí kolem půl dvanácté se odehrála nehoda na silnici číslo 453 v katastru obce Seč u Jeseníka. Podle zjištěných informací řídil 43letý řidič vůz Volvo ze směru od Rejvízu k Dětřichovu. Při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost technickému stavu komunikace a narazil pravou částí svého auta do levé části zaparkovaných osobních vozidel. Nejprve odřel vůz VW Sharan a poté i VW Transporter. Ale ani to řidiče nezastavilo a se svým autem sjel do silničního příkopu, kde narazil do stromu.

Při nehodě byl řidič zraněn. "Podle zjištěných informací na místě po nehodě v autě popíjel alkohol a následně upadl do bezvědomí," vysvětluje policejní mluvčí Ivana Skoupilová. Řidič byl následně převezen k vyšetření do jesenické nemocnice, kde mu zdravotníci odebrali biologický materiál.

Způsobená celková hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 200 tisíc korun. Nehodou se policisté i nadále zabývají.INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZEINZERCE
Ekologický rozcestník MIE
INZERCE
Chata Kouty