Krimi

Muž zbil osmdesátiletého seniora, ten musel se zraněním hlavy do nemocnice. Policie agresora hledá

Šumperští kriminalisté prověřují okolnosti závažné trestné činnosti násilného charakteru, které se měl dopustit prozatím neznámý útočník, který v sobotu 17. července 2021 v době kolem 18. hodiny v Zábřehu v prostoru hřiště mezi železniční zastávkou Zábřeh na Moravě a provozovnou Motel Zábřeh, tedy v lokalitě ulic Dlouhá a Postřelmovská, fyzicky napadl 80ti letého seniora. Senior byl s vážným zraněním hlavy přepraven a následně hospitalizován v nemocnici.

Ilustrační foto: archiv

Kriminalistům se podařilo zajistit kamerový záznam, na němž je zachycen pohyb osoby, která by svou výpovědí mohla přispět k objasnění okolností případu.

"Žádáme osobu zachycenou na videozáznamu, případně další svědky, kteří osobu poznali nebo disponují informacemi, které by mohly přispět k objasnění případu, aby volali linku 158, nebo přišli na nejbližší policejní služebnu. Pomoci nám může i zdánlivě bezvýznamná informace," říká za policii její mluvčí Jiřina Vybíhalová.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava