Totálně opilý muž způsobil nehodu, z místa ujel a ještě se dohadoval, kdo jeho auto řídil

Dopravní nehoda s neobvyklou dohrou se stala v pátek odpoledne v Hranicích v ulici Nádražní. Nejen že řidič vozu, který nehodu zavinil, z místa odjel, ale ještě se pak s policisty dohadoval, kdo vlastně jeho auto řídil. A k tomu byl silně opilý.

Škoda na autech nebyla příliš velká | Foto: Policie ČR

Před křižovatkou s ulicemi Máchova, Alešova a Tř. 1. máje jel řidič ve středních letech s vozem VW a chtěl dál pokračovat směrem vpravo na ulici Alešova. Během průjezdu kolem osobního automobilu Suzuki, které stálo na levé straně stejného jízdního pruhu ihned za přechodem pro chodce a chtělo pokračovat v křižovatce směrem vlevo na ulici Tř. 1. máje, se levá přední část vozu VW střetla s pravou zadní částí vozidla Suzuki.

Foto: Policie ČR

Po střetu řidič vozidla VW pokračoval bez zastavení dále směrem na ulici Bezručova. Následně byl hlídkou policistů dohledán. A následovala podivná scénka. "Nejprve muž se spolucestující uváděli, že vozidlo řídila žena a proto u ní byla provedena dechové zkoušky s pozitivními výsledky 1,76 promile a druhá 1,83 promile alkoholu v dechu. Poté se ale zjistilo, že auto řídil muž a provedenými zkouškami mu byly naměřeny hodnoty 4,00 a 4,16 promile alkoholu v dechu," popsala tisková mluvčí Miluše Zajícová.

Během této dopravní nehody nebyly zraněny žádné osoby, došlo pouze ke škodě na majetku na obou vozidlech a to v předběžné výši 70 tisíc korun. v souvislosti s výše popsaným byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. 


Foto: Policie ČR




INZERCE

VSTUP DO DISKUZE



INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná