Krimi

Řidič s "trojkou v žíle" vrávoral, neměl doklady a projížděl zákazy odbočení.

Na všímavost hlídky městské policie doplatil v úterý odpoledne řidič vozidla značky Peugeot jedoucí po ulici Palackého. Ten totiž nerespektoval dopravní značku zakazující odbočení vlevo a v klidu se vydal na ulici Legionářská a pak pokračoval v jízdě po ulici Studentská, kde už byl ale hlídkou zastaven. Při řešení přestupku nebyl starší muž ani schopen předložit potřebné doklady a navíc celou dobu vrávoral, byl nervózní a z jeho dechu byl cítit alkohol.

Ilustrační foto: Policie ČR

"Na rutinní otázku strážníků, zda požil alkohol, muž bez zábran odpověděl, že ano. Jeho tvrzení potvrdily i orientační dechové zkoušky a to s výsledky 2,98 a 3,13 promile alkoholu v dechu. Po tomto zjištění byla přes operační středisko na místo přivolána hlídka Policie ČR a ta si muže z obce na Olomoucku převzala, pro podezření ze spáchání trestného činu, k dalšímu řešení," uvedl mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle. 


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava