Krimi

Ve středu dvě vážné nehody. Požár na dálnici a srážka na železničním přejezdu

U dvou vážných událostí zasahovali ve středu profesionální hasiči, záchranáři i policie. Především požár dodávky na dálnici vypadal mimořádně dramaticky, ve skutečnosti měl ale horší následky druhý incident. Tím byla havárie, při níž se srazilo auto s vlakem a následně ještě s chodkyní.

Požár dodávky na silnici D46 / Foto: HS Olomouckého kraje

Požár dodávky na silnici D46 nedaleko Olomouce zaměstnal ve středu policii i profesionální hasiče z požárních stanic HZS Olomouc a Prostějov. Nejednalo se o dopravní nehodu, ale požár.

Ve stejný den se odehrála nehoda osobního vozu a vlaku v Prostějově ve Vrahovické ulici. "Tato nehoda měla za následek zranění řidiče i chodkyně, která byla sražena osobním vozem po střetu s vlakem. Hasiči poskytovali první pomoc a řešili následky havárie," uvedl mluvčí HZS Olomouckého kraje radek Buryánek.

Na místě zasahovala policie, Zdravotnická záchranná služba a několik hasičských jednotek, konkrétně HZS Prostějov, HZSp Správa železnic JPO Přerov a dobrovolné jednotky z Vrahovic a Žešova. 

Při srážce vlaku s osobním autem byla zraněna chodkyně, kterou smetlo odhozené auto. / Foto: HZS Olomouckého kraje


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava