Squatt v Myší díře lidi z Povodí Moravy potrápil. Byl plný použitých stříkaček

S prosbou o pomoc se na olomouckou městskou policii obrátili pracovníci podniku Povodí Moravy. Chtěli zklikvidovat nelegální obydlí pod mostem v ulici Dr. Milady Horákové, narazili v něm ale na spoustu použitých stříkaček, které tam zanechali uživatelé drog.

Foto: Městská policie Olomouc

Při likvidaci squatu v takzvané Myší díře sice zaměstnanci správce toku určitě počítali s nepořádkem, ale ne s nebezpečným materiálem. A tím použité injekční stříkačky rozhodně jsou. Na místo tak raději vyrazili proškolení strážníci, kteří tu našli celkově 25 kusů infekčního materiálu. Strážníci na místě všechny stříkačky a jehly odklidili do speciálních boxů, které budou následně předány k odborné likvidaci.

Pro strážníky není likvidace nebezpečných odpadků po narkomanech ničím neobvyklým, tento případ se vymyká pouze velkým množstvím materiálu. „Od začátku letošního roku jsme řešili desítku nálezů a téměř čtyřicet odklizených stříkaček a jehel,“ upřesnil mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
Chata Kouty