Rvát se za dobrou věc. Pracovník Ostrahy FN Olomouc bude zápasit za nemocné děti

Thajský box, fakultní nemocnice a dobročinnost. Jak to jde dohromady? V Olomouci se přesně tohle propojení uskuteční. Zaměstnanec fakultky se pustí do zápasu v thajském boxu pro dobročinnou nadaci Šance.

Starají se o bezpečnost areálu a návštěvníků Fakultní nemocnice Olomouc, ale na starost mají třeba také obsluhu jejího vjezdového systému. Řeč je o členech Ostrahy FN Olomouc, jedněch z těch "bezejmenných" pracovníků nemocnice, bez nichž by ale její provoz byl prakticky nemyslitelný. Člen týmu ostrahy Martin Švarc, který se ve svém volném čase aktivně věnuje bojovému sportu, nyní zve na zápas v thajském boxu, jehož výtěžek poslouží společnosti Šance Olomouc a malým pacientům Dětské kliniky FN Olomouc.

"Na našem oddělení Ostrahy máme několik zaměstnanců, kteří se aktivně věnují bojovým sportům. Jedním z nás je i Martin Švarc, jenž má ve své disciplině Muay Thai (thajský box) profi skóre 5:0 a nyní se rozhodl, že celou svou finanční odměnu za svůj další zápas věnuje na konto neziskové organizace Šance Olomouc, která pomáhá hematologicky, onkologicky a chronicky nemocným dětem a jejich rodinám na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc," říká vedoucí Ostrahy FN Olomouc Lukáš Vlach.

Zmíněný charitativní zápas se uskuteční v pátek 31. března 2023 v rámci Memoriálu Marka Tisoně v pavilonu A Výstaviště Flora Olomouc. A odměna Martina Švarce nebude jediným výtěžkem, který z tohoto počinu nemocným dětem prostřednictvím Šance Olomouc poplyne. "Zbytek našeho oddělení se svorně rozhodl, že tuto sbírku také podpoří a přispěje minimálně stejnou částkou. A zároveň Martinovi, který dlouhodobě trénuje v klubu Muay Thai Olomouc, pomůže v přípravě na zápas v rolích sparingpartnerů. Pokud jsou mezi zaměstnanci naší nemocnice fanoušci bojových sportů, rádi bychom je pozvali na tuto akci, protože svou účastí nejenže pomohou vytvořit skvělou atmosféru, ale také podpoří dobrou věc, neboť z každé zakoupené vstupenky bude část výtěžku odeslána na konto Šance Olomouc," dodává Lukáš Vlach.

Vstupenky na Memoriál Marka Tisoně lze zakoupit v předprodeji v klubu Muay Thai Olomouc, nebo přímo u Martina Švarce (e-mail: marsvar18@seznam.cz). Děkujeme, že pomáháte!
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
Chata Kouty