Útočník Mojmír Chytil je v reprezentaci, trenér ho povolal na dva kvalifikační zápasy

Útočník Sigmy Olomouc Mojmír Chytil byl nominován do České fotbalové reprezentace pro kvalifikační zápas proti Polsku, který se odehraje už 24. března v Praze, a do utkání v Moldavsku, které je na programu 27.března. Mezi náhradníky povolal trenér Jaroslav Šilhavý i dalšího olomouckého útočníka Antonína Růska.

Foto: sigmafotbal.cz

Kanonýr Mojmír Chytil zažil parádní premiéru v národním dresu vloni na podzim, když na domácím Andrově stadionu nasázel v přípravném utkání do branky Fareských ostrovů tři góly. Nastoupil posléze i v dalším reprezentačním utkání proti Turecku. Také jeho kolega a spoluhráč Antonín Růsek si už za českou reprezentaci zahrál, a to ve stejném utkání proti Faerským ostrovům. Oba hráči Sigmy ukazují na jaře v lize dobrou formu, Chytil vstřelil už tři góly, Růsek se blýskl v sobotu proti Budějovicím parádní trefou i asistencí. 

Nyní se jedná o začátek kvalifikace pro Mistrovství Evropy 2024. První utkání se hraje v pražském Edenu, druhé v moldavském Kišiněvě. 
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Auto _ Kubíček
INZERCE
Chata Kouty