Parkoviště Kauflandu uzavřeno. Vozíčkáři mají u úřadu ve Štursově ulici nová rezervovaná místa

V souvislosti s rekonstrukcí a dočasným uzavřením nákupního centra Kaufland v ulici Štursova bylo uzavřeno i velké parkoviště tohoto supermarketu. To vedlo k velkému zatížení parkovacích kapacit ve Štursově ulici, kde sídlí také odbor sociálních věcí Magistrátu města Olomouce. Pro klienty úřadu se zdravotním hendikepem byla proto zřízena dvě vyhrazená parkovací místa.

Nová dvě vyhrazená místa pro zdravotně postižené | Foto: olomouc.eu

Parkoviště u Kauflandu totiž nevyužívali pouze zákazníci obchodu, ale také držitelé průkazů pro osoby se zdravotním postižením, kteří na odbor sociálních věcí přijížděli kvůli vyřízení záležitostí souvisejících s jejich sociální situací. „Nově vzniklá místa tak umožní klientům odboru sociálních věcí a zároveň držitelům průkazů ZTP a ZTP/P pohodlné vyřízení jejich záležitostí na odboru sociálních věcí i přes omezení daná dočasným zavřením sousedního parkoviště,“ říká vedoucí odboru sociálních věcí Michal Majer.

Pokud se chystáte na "sociálku" a nejste držitelem průkazu ZTP nebop ZTP/P, přijeďte raději MHD nebo si vyhraďte i ščas na hledání místa k zaparkování. Kvůli uzavřenému parkovišti Kauflandu je zde totiž dnes skutečně obtížné najít volné místo. 



INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZE



INZERCE
TV Morava
INZERCE
Radio Haná