Pavilony zatím zoo neotevře. Splnit vládní nařízení je prý nemožné
Zoo Olomouc je od svého opětovného otevření velkým magnetem pro Olomoučany i pro turisty. Od 24. 5. by podle nařízení vlády mohla zoo otevřít i pavilony. Nestane se tak – v praxi by totiž zoo nebyla schopna zajistit dodržování přísných pravidel a riskovala by tak případné postihy nebo zavření.