Mořský vlk, tolstolobik, pstruh, krevety či polévka halászle: Poděbrady pořádají parádní Rybí hody

Tradiční a oblíbené Rybí hody pořádají o tomto víkendu borci z olomouckých Poděbrad. Ryby jsou zdravé, moc dobré a nabízejí stokrát více variací úpravy než je náš tradiční kapří řízek ke štědrovečerní večeři. Přijďte se podívat a ochutnat.

Foto: FB Olomoucké Poděbrady

Kompletní menu prozrazuje, že se návštěvníci mohou nechat unášet mořskými dálavami, stejně tak jako vsadit na tuzemské sladkovodní tvory. Kdo ještě neochutnal unikátní maďarskou polévku z několika druhů ryb, může to napravit pávě dnes. Pro fajnšmekry tady budou i delikatesní slávky. Začíná se už v 11 hodin!

Kompletní menu

  • Polévka Halászle – poctivý základ a trocha pikantnosti.
  • Krevetový salát s mangem, okurkou a nadýchanými lívanci.
  • Slávky na víně s cherry rajčátky, petrželkou a domácí focacciou.
  • Grilovaný mořský vlk / Pražma královská se salátkem a focacciou.
  • Pstruh na bylinkovém másle podávaný s naším chlebem.
  • Uzený tolstolobik s jarním bramborovým salátem a ředkvičkami.
  • Fish & Chips s aioli majonézou a hráškovým mashem.
  • Vinný lístek: Ke každému chodu pro vás máme vinný doprovod od @openwine.cz, který podtrhne specifickou chuť každé ryby.

Přijďte včas, ať si stihnete vybrat své oblíbené místo na slunci, nebo třeba u krbu. Rybí speciality zde budou dnes a zítra  servírovat až do vyprodání zásob! Předpověď počasí vypadá velmi optimisticky, takže výlet na Poděbrady bude určitě stát za to!

Foto: FB Olomoucké Poděbrady 




INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZE



INZERCE
TV Morava
INZERCE
Self promo Urbášek