Bleskovky

Magistrátní síť mimo provoz. Na radnici teď nefungují žádné agendy!

Magistrát města Olomouce žádá občany o trpělivost a odložení plánovaného vyřizování agend na úřadě. Z technických důvodů byla totiž dnes v noci odstavena magistrátní datová síť a na prozatím blíže neurčenou dobu je tak znemožněno standardní zpracovávání veškeré úřední agendy občanů.

Magistrátní datová síť je momentálně mimo provoz. / Ilustrační foto: Pixabay.com

Aktuální informace z jednotlivých odborů lze získat na příslušných telefonních kontaktech. Obslouženi dnes nemohou být ani ti občané, kteří byli v předchozích dnech zarezervováni prostřednictvím rezervačního systému.

Příslušný odbor od časných ranních hodin spolupracuje s externími firmami na odstranění tohoto technického problému a návratu magistrátní datové sítě do provozu. O aktuálním vývoji budeme informovat prostřednictvím webové stránky města a tiskových zpráv.

Podle našich informací bude dnes odpoledne jasnější, co za výpadkem sítě stojí. Na magistrát dorazí IT specialisté, kteří budou problém na místě řešit. 


INZERCE


NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Chata Kouty
INZERCE
TV Morava