Bleskovky

Po nehodě traktoru a osobního vozu je uzavřená cesta na Přerov

Z důvodu vážné dopravní nehody traktoru a osobního vozidla mezi Olomoucí a Přerovem je v tuto chvíli (4. 5. 13:00) uzavřena komunikace č. I/55 v úseku mezi obcemi Krčmaň a Kokory. Na místě zasahují policisté, hasiči i záchranka.

Ilustrační foto: Google Masp streetview

Dopravu odklánějí policisté na místní komunikace přes okolní obce. Na místě nehody probíhají záchranné a vyprošťovací akce. Ve tři čtvrtě na dvě byl provoz zprůjezdněn jedním směrem, a to z Olomouce na Přerov. Opačný směr z Přerova na Olomouc je stále uzavřen.

K nehodě došlo kolem dvanácté hodiny. Podle prvotního šetření jela řidička osobního vozidla v koloně za traktorem ve směru z Olomouce na Přerov. Ke střetu došlo, když řidička předjížděla kolonu včetně traktoru s vlečkou, který v daném okamžiku chtěl odbočit vlevo na polní cestu. Při nehodě byla řidička vozidla zraněna. Oba řidiči nebyli pod vlivem alkoholu. Míra zavinění, příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření olomouckých dopravních policistů.   

Edit: Ve čtvrt na tři byl provoz na komunikaci č. I/55 mezi obcemi Krčmaň a Kokory plně obnoven. INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Chata Kouty
INZERCE
TV Morava