Bleskovky

Od finančního úřadu zamířil rovnou do potoka!

(DOPLNĚNO) Zajímavý a poněkud kuriózní zásah mají za sebou těsně před Štědrým dnem olomoučtí profesionální hasiči. Odpoledne 23. prosince totiž lovili auto z Mlýnského potoka.

Foto: JD

K události došlo v časném odpoledni. Auto bylo údajně zaparkované na parkovišti před finančním úřadem. Z parkoviště ale místo na silnici zamířilo dolů do potoka. Cestou stihlo auto ještě srazit odpadkový koš. (Podotýkáme ale, že jde o pravděpodobný, nikoliv jistý průběh nehody. Nasvědčují mu stopy ve sněhu na břehu u finančního úředu. Hasiči tento detail neuvedli.) 

Vzhledem k tomu, že proud vody je v těchto místech docela silný, zastavil se plovoucí vůz až u protějšího břehu. Hasiči z potoka vylovili pomocí navijáku auto, řidiči pomohli dostat se na břeh další lidé, kteří byli svědky nehody. Je pravděpodobné, že nehodu způsobila nějaká zdravotní indispozice. Zachráněného řidiče si převzala do péče záchranka.  

Kvůli zásahu hasičů musel být načas omezen provoz v Dlouhé ulici. Přesné příčiny této nepříliš obvyklé nehody zatím nejsou známy. 


INZERCE
Radio Haná Benzín zdarma Radio Haná Benzín zdarma

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
TV Morava