Vážná nehoda u Globusu: hasiči museli z havarovaného auta vyprostit muže v bezvědomí

K vážné dopravní nehodě došlo v úterý večer na kraji Olomouce. Na kruhovém objezdu se srazila dvě osobní vozidla, řidič jednoho z nich zůstal zaklíněn v autě v bezvědomí.

Foto: HZS Olomouckého kraje

"Zraněného řidiče jsme vyprostili z havarovaného auta na kruhovém objezdu u Globusu v Olomouci. Po střetu s jiným vozem zůstalo na boku, muž zaklíněn a v bezvědomí uvnitř. Zásah proto musel proběhnout rychle, odstřihli jsme hydraulickými nástroji oboje dveře na pravé straně," uvedla tisková mluvčí Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Lucie Balážová.

Jakmile hasiči vytvořili přístup do kabiny, okamžitě muže vytáhli ven a předali záchranářům. V jejich péči byla i další zraněná osoba. "Zajistili jsme místo zásahu, postarali jsme se o protipožární opatření, o uniklé provozní kapaliny a poté o úklid trosek," dodala Lucie Balážová.

Foto: HZS Olomouckého kraje

Foto: HZS Olomouckého kraje



INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZE



INZERCE
TV Morava
INZERCE
Self promo Urbášek