Kultura

Divadelní novinka se Sašou Rašilovem už příští týden pobaví letní scénu v parku

Moravské divadelní léto ve Smetanových sadech je v plném proudu. Už příští úterý 21. června se zde mohou diváci těšit na zábavnou komedii Lov na losa, která spojuje humor s prvky hororu. Jeden z největších divadelních hitů současnosti představí populární herecké osobnosti. Vedle Saši Rašilova se můžete těšit na Marka Daniela, Petru Horváthovou, Ladislava Hampla a další skvělé umělce.

Saša Rašilov září v situační komedii Lov na losa. Foto: dš

A o čem příběh vypráví? Eliška s Kamilem se právě nastěhovali do svého prvního bytu a plánují svatbu. Do romantického scénáře však přichází zápletka. Návštěvu Eliščiných rodičů, během které chce Kamil požádat o ruku jejich dcery, však zkomplikuje nezvaný host, ze kterého se vyklube bývalý Eliščin milenec.

Od smíchu přes hrůzu až po vzrušení

Tak začíná divadelní hra, jednoho z nejznámějších současných polských dramatiků Michała Wałczaka, jež se stala hitem jak polských tak i evropských scén a kterou nyní ve vynikajícím obsazení mohou vidět i čeští diváci. Situační komedie s prvky hororu diváka v žádném případě nešetří. Servíruje mu nekonečnou nálož emocí od smíchu přes hrůzu až po vzrušení. Pod povrchem se však skrývá hlubší poselství. 

Vstupenky si můžete objednat ZDE.INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Auto Kubíček
INZERCE
TV Morava